Şahıs Şirketleri ve Serbest meslek mensubları için İşletme Yönetimi

Ticari İşletme, Genel Muhasebe, Dijital Dönüşüm, E-Ticaret ve
E-Banka özelliklerinden faydalanın işletmenizi daha etkin ve verimli bir şekilde yönetin.
Hemen İncele Satın Alın

İşletme yönetimi için neden Factorbooks?

Bulut Tabanlı

Bulut Tabanlı

Yer, zaman ve cihazdan bağımsız, işletmenizi dilediğiniz yerden yönetin.

Uygun Maliyet

Uygun Maliyet

Kurulum, lisans, eğitim ücreti ödemeyin, ucuz ön muhasebe deneyimini yaşayın.

Kolay Kullanım

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde ön muhasebenizi tutmanız artık çok kolay.

Sınırsız Kullanıcı

Sınırsız Kullanıcı

Dilediğiniz kadar kullanıcıyı hesabınıza tanımlayın, birlikte çalışın.

Ücretsiz Destek

Ücretsiz Destek

Bilgiye ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sınırsız destek hizmetimizden faydalanın.

Mali Müşavir Ekleme

Mali Müşavir Ekleme

Mali müşavirinizle uyum içinde çalışın.Muhasebe görevlerinde kontrolü ele alın.

Genel Bakış


Bireysel işletmelere özel Factorbooks ERP çözümleriyle, kaynaklarınızı en etkili şekilde yönetip zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın.


  Yeni kurulan ya da mikro ölçekli işletmeler öncelikle verimli bir şekilde çalışmak, ardından da büyüyebilmek için pek çok süreci kısıtlı insan kaynağıyla yönetmeye çalışır. Bu işletmeler aynı zamanda muhasebe süreçlerinde dışarıdan hizmet alır ve dolayısıyla etkili bir kontrol mekanizmasına da ihtiyaç duyar.
BÜYÜME HEDEFLERİNİZE BİR ADIM DAHA YAKINLAŞIN.

Factorbooks bireysel işletmelere özgü ihtiyaçları yakından tanıyan ve bu doğrultuda geliştirilen özel çözümler, tüm süreç yönetimi tek noktadan gerçekleştirir ve hızla devreye alınarak işletmelerin kısa sürede verimli çalışmasını sağlar.

Bireysel işletme Özelliklerini Keşfedin

Finansal operasyonunuz için ihtiyacınız olan tüm özellikler ve çok daha fazlası muhasebe programı Factorbooks'da!

Fatura Takibi
Fatura Takibi

Alış/Satış Faturalarınızı Hızlı ve Kolayca Kaydedip, İstediğiniz Her Yerden Fatura Detaylarına Ulaşabilirsiniz.

Cari Hesap Takibi
Cari Hesap Takibi

  Müşteri ve Tedarikçilerinizle Olan Tahsilat /Ödeme Takibini Online Gerçekleştirip, Gerçekleşen İşlemleri Anında Ekleyebilirsiniz.

Gelir Gider Takibi
Gelir Gider Takibi

Alış/Satışlar Sonrası Yapılan Ödeme/Tahsilatlara Göre İşletmenizin Gelir-Gider Durumunu Online Takip Edin.

Stok Takibi
Stok Takibi

Gerçekleştirdiğiniz Alış/Satışlar Sonrasında Stoklarınız Otomatik Güncellenir ve Giriş-Çıkış Hareketlerini Kolayca Görüntüleyebilirsiniz.

raporlama
Raporlama

Satış, gider, nakit akışı raporları ve çok daha fazlası ile finansal operasyonunuza dair verilerinizi birkaç tıkla raporlayın.

E-Fatura/E-Arşiv
E-Fatura/E-Arşiv

Ücretsiz e-Faturaya Geçiş Danışmanlığımızla e-Faturaya Geçiş Yapın, Faturalarınızı Hızlı ve Kolayca Anında Gönderin.

/Nakit Yönetimi
Nakit Yönetimi

Tahsilat ve Ödemelerinizi Kasa ve Banka Hesaplarınızla İlişkilendirerek Nakit Yönetimi Takibini Gerçekleştirebilirsiniz.

e-smm
E-SMM

Ücretsiz e-dönüşüm danışmanlığımızla e-SMM'ye geçiş yapın, internet erişimi olan her yerden hızlı ve kolayca yapın.

Entegrasyonlar
Entegrasyonlar

Entegrasyonlarla İşinizi Büyütün, Ofiste ya da müşterinizin yanında, siz neredeyseniz Factorbooks yanınızda!

Fiyatlandırma


Bireysel Paket

Paket İçeriği | Ticari İşletme, Genel Muhasebe, Dijital Dönüşüm, E-Ticaret ve E-Banka özelliklerini içermektedir.


 • Cari Hesap Yönetimi
 • Stok Yönetimi
 • Satınalma Yönetimi
 • E-Ticaret
 • Hazine Yönetimi
 • Varlık Yönetimi
 • Genel Muhasebe
 • E-Banka
 • Raporlar
 • Firma Yönetimi
 • Satış Yönetimi
 • E-Devlet

Özellikler

 • Defter Beyan İşlemleri
 • Entegre Muhasebe Fişleri
 • Serbest Muhasebe Fişleri
 • Mizan
 • Temel Mali Tablolar

Özellikler

 • Giden E-Fatura
 • Giden E-Arşiv Fatura
 • Giden SMM
 • Gelen E-Fatura
 • E-Müstahsil

Özellikler

 • Pazaryeri Entegrasyonu

Özellikler

 • Banka Ekstre Entegrasyonu
 • Otomatik Muhasebeleşme

Yıllık Abonelik

BİREYSEL PAKET

Tüm Özellikler Dahil

 • 1 Yönetici Kullanıcısı
 • 2 Personel Kullanıcısı
 • 1 Mali Müşavir
 • 1 Avukat
 • Yıllık 1200 E-Fatura Kontör

Teklif ALın
İletişime Geçiniz

Sıkça Sorulan Sorular
İşletmelerin gerçekleştirdiği alış-satışların takibi, ürünlerin stok takibi, masraf takibi, gelir-gider takibi, cari hesap takibi gibi işlemlerin tümüne ön muhasebe diyebiliriz. Ön muhasebe programı , fatura kesilebilen, faturaların takibi, ürün stoklarının takibi, müşteri ve tedarikçilerle olan alacak ve borçların takibi, kasa ve banka hesapları takibi gibi işlemlerin gerçekleştirildiği ve kayıt altına alındığı bir yazılım ürünüdür.

Etkili bir işletme yönetiminin en önemli konularından biri yapılan ön muhasebe işlemlerinin kaydıdır. İşletme yönetiminde ön muhasebe programları yerine not kağıtları ve excel dosyası kullanımı işletmelere hem zaman kaybı hem de yaşanabilecek veri kayıpları nedeniyle maddi hasarlar yaratabilir. Ön muhasebe programı kullanarak, ön muhasebe işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirirken aynı zamanda da maddi hasar riskini en aza indirmiş olursunuz.

İşletme yönetimi için not kağıtları ve excel dosyaları yerine ön muhasebe programı kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri alış-satışların, masrafların, alacak-borçların, stokların, işletmenin finansal durumunun güvenilir bir şekilde işlenmesi ve kaydedilmesidir. Yapılan işlemlerin bir ön muhasebe programı aracılığıyla gerçekleştirilmiş olması da oluşacak hata riskini oldukça düşürecektir. Ön Muhasebe Programı kullanarak fatura keserken de hatasız olarak işlem gerçekleştirirsiniz. Ayrıca kaliteli ve kesintisiz hizmet kapsamında, yurtiçi/ yurtdışı sunucularımızla %100 müşteri memnuniyeti için çalışırız.

İşletmeniz için kullanılacak bir ön muhasebe programının özelliklerine geçmeden önce özellikle küçük işletmelerin tercih ettiği ön muhasebe programı kullanımının kolay olması, kullanımı için bir eğitim gerektirmemesi, maliyetlerinin uygun olması ve herhangi bir sorunla karşılaşıldığında müşteri desteğinin bulunması çok önemlidir.Özelliklere baktığımızda; Alış ve Satış Fatura Takibi, Cari Hesap Takibi , Alacak-Borç Takibi, Gider/Masraf Takibi, Gelir-Gider Takibi ve artan dijitalleşmeyle beraber e-fatura kullanımı gibi özellikler bulunmaktadır.

Muhasebe programı kullanan işletmeler sürdürülebilir yönetimin yanı sıra dijital çağın değişimine uygun olarak işletmesini etkili ve verimli bir şekilde yönetmek isteyen işletmeler olarak karşımıza çıkıyor. Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan, alış-satış takibi, ürünlerin stok takibi , cari hesap takibi, alacak ve borç takibi ve işletmesinin finansal durumunu hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek isteyen işletmeler güvenilir bir ön muhasebe programı kullanmalıdır. İşini iyi yönetmek isteyen on binlerce işletmenin tercih ettiği gibi sizler Factorbooks'u kullanarak ön muhasebenizi internet erişimi olan her yerden yönetebilirsiniz.

İşletmelerin muhasebe işlemlerinde veri girişini doğru yaparak takip etmesi gerekiyor. İş hacminin artma eğilimi göstermesi nedeniyle muhasebe süreçlerini yönetmek zorlaşıyor. Bu nedenle ön muhasebe programının kolaylıkla ve kısa sürede devreye alınması gerekiyor. Ön muhasebe programının bulut tabanlı olması işlemlere her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlıyor.

Ön muhasebe stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini kapsıyor. Ön muhasebede yapılan işlemler kontrol altında tutuluyor.

Muhasebe programları, günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları karşılıyor. Bu sayede dijitalleşmenin ilk adımını da atmayı sağlıyor. Muhasebe programlarının kolaylıkla ve kısa sürede devreye alınması kazanç sağlama ve büyüme hedefine ulaşmayı sağlıyor.

Muhasebe programı seçerken ihtiyacı analiz etmek, programın yapılan işlemler için uygun olup olmadığını tespit etmek gerekiyor. Online ön muhasebe programları, güncel olması ve her an her yerden ulaşılmasıyla avantaj sağlıyor. Gerektiğinde bilgi ve deneyime sahip kişilerden destek alabilmek programın verimliliğini artırıyor.

İşletme yönetiminiz için kullanacağınız Factorbooks gibi bir online ön muhasebe programı işlerinizi oldukça kolaylaştırır. İnternet erişimi olan her yerden, ister webden ister cep telefonundan fatura kesebilir faturalarınızı müşterilerinizle anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca Factorbooks gibi bir online ön muhasebe programı kullandığınızda müşterileriniz ve tedarikçilerinizle alacak-borç durumunu, stoklarınızın takibini ve işletmenizin gelir-giderini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Mikro-İşletmeler İçin Bulut Muhasebe

Soru ve talepleriniz için


FACTOR BLOG

Öne Çıkanlar