2022 VE SONRASINDA DİJİTAL BANKACILIK MÜŞTERİLERİ NASIL MUTLU EDİLİR?

Bankalar, müşterileri, ihtiyaçları, hedefleri ve alışkanlıkları hakkında en çok ortaya çıkan bilgilere erişebilir.

Günümüz tüketicileri, verileri karşılığında bankalardan ne bekliyor?

Ürüne Genel Bakış

Her sektördeki KOBİ'lerden çok uluslu şirketlere kadar tüm firmalar, güvenli bir şekilde alıp satmak isterler, satın almak ve satıştan elde edilen gelirleri akıllıca yatırım yapmak için fonlara sahiptirler.

Bankacılık deneyiminiz, işletmenin neyi başarmaya çalıştığını gerçekten anlıyor ve hatta öngörüyorsa harika olmaz mıydı?

Factoorbooks Bağlamsal ERP & Bankacılık bu ihtiyaçların her ikisini de karşılar.

Factoorbooks Bağlamsal ERP & Bankacılık , API'ler ve çok kanallı bir UX aracılığıyla sağlanan Makine Öğrenimi ve tahmine dayalı analitikten yararlanan, firmaların nakit ve ticaretini yönetmek için beyaz etiketli bir dijital işlem bankacılığı platformudur.

style switcher
layout styles

Factoorbooks, kurumsal bankacılığın tüm karmaşıklığını mikro hizmetler ve UI bileşenleri sayesinde dijital işletme konforu sağlar.

Bu, bankaların müşteri self servislerini hızlandırmalarını ve müşterilere acil hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları bir sonraki en iyi eylem veya bir sonraki en iyi teklif hakkında bağlama duyarlı öneriler sunarak hizmetlerini hem yukarı hem de çapraz satmalarına olanak tanır.
Bağlamsal ticaret nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, bağlamsal ticaret bağlam içinde satın almaktır. Yemek pişirmek, işe gidip gelmek veya sosyal medyada takılmak gibi başka bir şey yaparken satın alma yapmak anlamına gelir.

Ve tüm internet kullanıcıları, yaşı kaç olursa olsun, satın alma kararları verirken sosyal ağları giderek diğer bilgi kaynakları kadar önemli görüyor.

Bu yeni ticaret tarzını sağlayan uygulamaların patlama yaptığı gerçeğini günümüzde yaşayarak deneyimliyoruz.

Bağlamsal bankacılık deneyimini işletmenizde yaşamaya hazırsanız bizi arayın..

Bağlamsal ERP ile Bağlamsal bankacılık ticaret dünyasını yeniden şekillendiriyor..

Soru ve talepleriniz için


FACTOR BLOG

Öne Çıkanlar