Muhasebeciler için özel çözümler Factorbooks'da

Muhasebe veri girişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde otomatikleştirin, kolaylaştırın ve daha verimli hale getirin.
Hemen İncele Ücretsiz Deneyin

Daha fazla özellik, daha fazla işlevsellik ve daha iyi destek.

Zaman tasarrufu

Zamandan Tasarruf

Tüm faturalarınızı, makbuzlarınızı, giderlerinizi ve banka hesap özetlerinizi otomatik ve doğru bir şekilde kaydederek yönetici zamanından tasarruf edin.

Veri Girişi

Doğru Veri Girişi

Mükelleflerinizin tüm verilerini tek tıkla factorbooks muhasebeye aktarın.Factorbooks, veri girişini otomatik tamamlar.

cloud

Kağıttan Kurtulun

Çalışma alanınızı işgal eden evrak, dosyalama ve baskı yığınlarını en aza indirin; tüm makbuzlar ve belgeler bulutta güvenli bir şekilde saklanır.


Muhasebeciler için Factorbooks

Manuel girişleri atlayın doğru verileri yakalayın, kontrole daha fazla zaman ayırın. Factorbooks manuel hataları en aza indirerek verilerinizin doğruluğuna güvenmenizi sağlar.

Factorbooks muhasebecilerin müşterilerle çalışma biçiminde devrim yaratıyor, size destek, öğrenme ve kârınızı artırmanıza yardımcı olacak özel indirimler getiriyor. Daha da fazla işlevsellik sunan yeni modüller ve ek modüllerle birlikte, müşterileri daha verimli bir şekilde yönetebilecek ve işbirliğini geliştirebileceksiniz.

Bankacılığı otomatikleştirin
Müşterileri davet edin
Raporlama

Müşteri Yönetimi

Önemli bilgilerin net bir görünümü ile iş açısından kritik kararları zamanında alın.

Factorbooks'a kaydolduğunuzda uygulamanız için ücretsiz olan Müşteri Yönetimi ile tüm müşterilere tek bir yerden hizmet verin. Müşteriler için vergi iş akışlarını yakalamayı otomatikleştirin ve çalışmalarına bir tıklamayla erişin.

 • Müşterilerinizi Yönetin
 • İş Birliği Yapın
 • Organize Olun

Bordro Yönetimi

Maaşları girin hesaplamaları biz hallederiz. Çalışan maaş bordrolarını dakikalar içinde temin edilebilirsiniz.

Factorbooks bordro yönetim modülü işletmenin tüm bordro sürecini basit adımlarla hızlı ve kolay bir şekilde yönetir.

 • Ödeme tarihini onaylayın
 • Çalışan izinlerini güncelleyin
 • Çalışan ödemesini inceleyin ve onaylayın
 • Resmi kurumlara gönderin

Vergi Yönetiminizi Dijital hale getirin

Vergi Yönetimi, faiz, ceza, kovuşturma ödemelerinden kaçınmaya yardımcı olur.

Factorbooks vergi yönetimi modülü ile hızlı, doğru ve otomatize kapanış süreçleri uygulayın ve küresel operasyonların muhasebesini sadeleştirin. Finansal kapanış ve muhasebe yazılım sistemlerimiz, finansal konsolidasyondan uyum raporlaması ve denetimlere kadar her şeyi akıcı hale getirmenize yardımcı olur.

 • Vergi Usul Kanunu (VUK) Uyumluluğu
 • Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) Onayı

Muhasebeciler İçin İş Ortağı Programı

Factorbooks iş ortağı olan muhasebecilere birçok hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.

Müşterileri yönetmenin, ekip arkadaşlarıyla işbirliği yapmanın ve tek bir çatı altında vergi iş akışlarını yakalamayı otomatikleştirmenin yeni bir yolu var. Dilediğiniz yerden kolayca muhasebenizi yönetin diye Factorbooks muhasebe programı muhasebecilere ücretsiz.

 • E-Dönüşüm Hizmeti
 • E-Fatura
 • E-Kontör

Sıkça Sorulan Sorular
Factorbooks'un mali müşavirler için özel olarak geliştirdiği ücretsiz Muhasebe programı Factorbooks Muhasebeciler ihtiyaçlarınıza uygun çözümler geliştirir. İş yükünüzü en aza indirerek, büyük zaman tasarrufu sağlar. Sunduğu hizmet ve özelliklerle adeta dijital asistanınız niteliğinde tasarlanmıştır. Factorbooks ile mükelleflerinize ait veri aktarımını saniyeler içinde gerçekleştirir, mükellefleriniz ile aranızdaki düzenli bilgi akışını rahatlıkla sağlarsınız. Doğru zamanda doğru bilgiye ulaşarak veri kaybı yaşamaz, otomatik bir aktarım söz konusu olduğu için yapacağınız işlemlerde herhangi bir hata ile karşılaşmazsınız. Factorbooks'un sağladığı bir diğer önemli avantaj ise günden güne dijitalleşen muhasebe süreçlerine en hızlı şekilde adapte olarak iş verimliliğinizi maksimuma çıkarabilmenizdir.

Factorbooks ile mükellef ve İşletme yönetimine dair pek çok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Genel Muhasebe Yönetimi (Defter Beyan İşlemleri, Entegre Muhasebe Fişleri, Serbest Muhasebe Fişleri, Mizan, Temel Mali Tablolar) Müşteri Yönetimi, Bordro yönetimi, Veri Yönetimi, Dijital dönüşüm, E-Ticaret, E- Banka yönetimi İnternet erişimi sağladığınız her yerden, dilediğiniz an mükelleflerinizin verilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Beraber çalıştığınız personelini Factorbooks'a davet ederek dijital işletme ortamınızı oluşturabilirsiniz. Özetle, fiziki bir mali müşavirlik ofisinde gerçekleştirdiğiniz veri aktarımı ve mükellef yönetimi gibi işleri yapabilmeniz mümkündür.

Factorbooks'da kullanıcı sınırı yoktur. Diledğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilirsiniz.

İşletmeniz için kullanılacak bir ön muhasebe programının özelliklerine geçmeden önce özellikle küçük işletmelerin tercih ettiği ön muhasebe programı kullanımının kolay olması, kullanımı için bir eğitim gerektirmemesi, maliyetlerinin uygun olması ve herhangi bir sorunla karşılaşıldığında müşteri desteğinin bulunması çok önemlidir.Özelliklere baktığımızda; Alış ve Satış Fatura Takibi, Cari Hesap Takibi , Alacak-Borç Takibi, Gider/Masraf Takibi, Gelir-Gider Takibi ve artan dijitalleşmeyle beraber e-fatura kullanımı gibi özellikler bulunmaktadır.

Ön muhasebe programı kullanan işletmeler sürdürülebilir yönetimin yanı sıra dijital çağın değişimine uygun olarak işletmesini etkili ve verimli bir şekilde yönetmek isteyen işletmeler olarak karşımıza çıkıyor. Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan, alış-satış takibi, ürünlerin stok takibi , cari hesap takibi, alacak ve borç takibi ve işletmesinin finansal durumunu hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek isteyen işletmeler güvenilir bir ön muhasebe programı kullanmalıdır. İşini iyi yönetmek isteyen on binlerce işletmenin tercih ettiği gibi sizler Factorbooks'u kullanarak ön muhasebenizi internet erişimi olan her yerden yönetebilirsiniz.

İşletmelerin muhasebe işlemlerinde veri girişini doğru yaparak takip etmesi gerekiyor. İş hacminin artma eğilimi göstermesi nedeniyle muhasebe süreçlerini yönetmek zorlaşıyor. Bu nedenle ön muhasebe programının kolaylıkla ve kısa sürede devreye alınması gerekiyor. Ön muhasebe programının bulut tabanlı olması işlemlere her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlıyor.

Ön muhasebe stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini kapsıyor. Ön muhasebede yapılan işlemler kontrol altında tutuluyor.

Soru ve talepleriniz için


FACTOR BLOG

Öne Çıkanlar