Bayiler, Muhasebe Firmaları ve Danışmanlar

Factorbooks, iş ortaklarına hızlı müşteri kazanımı, çeşitli iş model seçenekleri ve kolay işbirliği fırsatları sunarak büyümelerine destek olur.
Başlamak için bizimle irtibata geçin

Factorbooks® İş Ortaklığı Programları


Bayiler

Bayiler, Factorbooks'u sunarak Otonom iş yönetimini müşterilerine taşıyor. Geniş ürün yelpazesi ve destekleri ile gelirlerini artırırlar.

Muhasebeciler

Muhasebecilerin işlerini kolaylaştırır. Finansal otomasyon ve analiz ile daha fazla müşteri memnuniyeti ve büyüme sağlar.

Danışmanlar

Müşterilerine özel çözümler sunar. Factorbooks®, danışmanları müşteri ihtiyaçlarına uygun hale getirme konusunda destekler.

Teknoloji Ortaklığı

Teknoloji ortakları, Factorbooks® ile iş süreçlerini zenginleştirir. Entegrasyon yetenekleri ile daha rekabetçi bir çözüm sunarlar.

Programın Avantajları


Hızla Uygulamaya Başlayın

Hızla başlangıç yapın. Factorbooks® Premium Partner işbirliği ile projenizi 90 gün içinde teslim ederken, Factorbooks® Ortağı olarak kalmanız durumunda sürekli eğitim ve deneyimli uzman desteği sunuyoruz. İşinizi başarılı bir şekilde büyütmek ve optimize etmek için güçlü bir destek sunuyoruz.

abm factorbooks partner
factorbooks

Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

Dünyada ilk Otonom İşletme Yönetim yazılımı olma özelliğiyle müşterilerin iş süreçlerini otomatikleştirmelerine ve maliyetleri azaltmalarına yardımcı olarak müşteri tabanınızı genişletin.

Özel Ekip

Son olarak, uygulamanızın büyümesini hızlandırmaya adanmış satış, pazarlama ve teknik uzmanlardan oluşan kendi Factorbooks® ekibinize sahip olacaksınız.

factorbooks

Factorbooks® İş ortağı olmak ister misiniz?