Factorbooks çözümleri ortaklarını başarıya götürür.

Factorbooks iş ortağı olun ve müşterilerinizin işlerini her zaman, her yerde dijitale dönüştürmelerine yardımcı olacak bir dizi bulut iş çözümünü keşfedin.
Hemen İncele İş Ortağı Olun

Neden Factorbooks ile ortak olmalısınız?

Şirketlerin oyunun kurallarını değiştiren müşteri deneyimleri sunmalarına yardımcı oluyoruz. Bulut çözümleri, Web, mobil platformlar ve katma değerli çözüm ve hizmetlere yönelik çalışmaları ile ortakları için önemli gelir fırsatlarının kapılarını açıyor.

Karınızı artırın

Karınızı artırın

Stratejik hedeflere ulaşmak için cazip mali teşviklerin keyfini çıkarın. Yeni müşteri kazanımı ve abonelik modeline geçişi destekleyerek ek indirimler kazanın.

Yardım ve Destek

Yardım ve Destek

Telefonda, çevrimiçi olarak yardım, eğitim ve hızlı yanıtlar alın. Doğru çözümü bulmak için teknik uzmanlarımızdan biriyle sohbet edin.

Pazarlama Kaynakları

Pazarlama Kaynakları

Factorbooks, en üst düzey statüye ulaşan ortaklar için pazarlama geliştirme fonları da dahil olmak üzere ortaklara kaynak ve destek sağlar.

İş ortağı fırsatları

Factorbooks, iş ortaklarının müşteri kazanmalarına yardımcı olur. İş ortakları, geniş bir ticari model yelpazesinden, hızlı değer elde etme süresinden ve birçok işbirliği fırsatından yararlanır.

Bayiler
Bayiler

Bir bayi ortağı olun ve bugün daha fazla kazanmaya başlamak için geniş bir çözüm pazarına erişin.

Bağımsız Yazılım satıcıları
Bağımsız Yazılım satıcıları

    Factorbooks ISV'lerden oluşan ekosistemimize katılın. Factorbooks ürünlerine, geliştirici ve eğitim kaynaklarına ve desteğe erişim kazanın.

Geliştiriciler
Geliştiriciler

Açık API'lerimizi oluşturun ve entegre edin, geliştirici topluluğumuza erişin ve Factorbooks Marketplace aracılığıyla satış yapın.

Sistem entegratörleri
Sistem entegratörleri

Müşterileriniz için kalite ve performansı artırabilmeniz için Factorbooks teknik eğitim ve sertifikasyonuna erişim kazanın.

Avukatlar ve yönlendirenler
Avukatlar ve yönlendirenler

Savunuculuk ve yönlendirmeler yoluyla bizimle ortak olun. Factorbooks'u müşterilerinize her tavsiye ettiğinizde komisyon kazanın.

Finansal Kurumlar
Finansal Kurumlar

Finans kurumu ortağı olarak Factorbooks müşterilerine genişletilmiş hizmetler sunun.API'ler ile gelişmiş yetenekler sağlayın.

Factorbooks İş Ortakları

Factorbooks'un iş ortağı ekosistemi, müşterilerimizin başarısı için kritik öneme sahiptir. Factorbooks teknolojisiyle birleşen farklılaştırılmış hizmetleri, müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Her program, geniş pazar fırsatları, hızlı değer elde etme zamanı ve ömür boyu müşteri kazanmak için ortaklarıyla yakın çalışacak bir şirketle işbirliği yapma fırsatı sunmak üzere tasarlanmıştır.

Soru ve talepleriniz için


FACTOR BLOG

Öne Çıkanlar